AktualityObecní úřadO obciRekreaceFotogalerieAdministrace Dnešní datum: 31. 05. 2016  

Zelená obec

Více o počasí...
Sdružení a spolky
[web SDH] Nejstarší sdružení působící v obci nepřetržitě již od roku 1927. Sbor dobrovolných hasičů Suchý (SDH) se aktivně podílí na požární ochraně v obci a to jak v oblasti prevence, tak i v oblasti represe. Členové jednotky SDH (JSDH) jsou pravidelně školeni, aby byli co nejlépe připraveni na krizové situace. Protože obec Suchý je rekreačním střediskem s velkou koncentrací lidí zejména v letních měsících, je připravenost členů JSDH velmi důležitá.

Kromě požární ochrany se SDH značnou měrou podílí i na kulturním a společenském dění v obci. SDH je organizátorem různých sportovních klání, spolu s Českým svazem žen pořádá každoročně letní a zimní dětské dny a další akce pro děti.

[SK Viktoria] SK Viktoriu Suchý tvoří především úspěšný fotbalový tým v malé kopané. V roce 2004 přibyl i hokejový tým. K rozvoji hokeje v obci přispěla zejména renovace zimního stadionu, který v zimních měsících slouží hokeji a po zbytek roku je využíván pro malou kopanou a ostatní sportovní aktivity. Hokej byl v obci vždy velice populární a obnovením hokejového týmu se tedy znovu navázalo na tuto dlouhou tradici.

Sokol Suchý
[Sokol] V současnosti zaštiťuje především činnost druhého mužstva malé kopané.

Český svaz žen
[CSZ] Důležitý organizátor akcí, zejména těch určených dětem. Členky svazu se výraznou měrou podílý na oraganizaci dětských dnů, zájezdů pro děti, masopustů a dalších akcí.

[CRS] Vzhledem k přítomnosti rybníka má u nás širokou členskou základnu. Každé jaro se zde pořádají již tradiční závody mladých rybářů v lovu ryb.

  Novinky
24.05.2016 (sekce Úřední deska):
Veřejné zasedání zastupitelstva 31. 5. 2016
14.05.2016 (sekce Aktuality):
Hlášení: Prodej - drůbežárna Prace
11.05.2016 (sekce Úřední deska):
Zveřejnění záměru - prodej pozemků
10.05.2016 (sekce Úřední deska):
Návrh rozpočtu na rok 2016
10.05.2016 (sekce Úřední deska):
Zveřejnění záměru - pronájem půjčovny loděk
03.05.2016 (sekce Úřední deska):
Daň z nemovitých věcí
02.05.2016 (sekce Úřední deska):
Sběr papíru
  Statistiky webu
  Přihlášení čtenáře
Založeno na redakčním systému phpRS.
Copyright © 2006 Radek Ošlejšek <webmaster(at)obecsuchy(dot)cz>